Co to jest Cross Fit?

Jest to zróżnicowany trening ogólnorozwojowy, który dzięki wyjątkowej metodyce treningu jest wszechstronny, uniwersalny i ma szerokie zastosowanie w osiąganiu rożnych celów treningowych. Idealnie sprawdza się zarówno u osób chcących schudnąć i wymodelować sylwetkę, jak i u tych, które walczą o poprawę kondycji i lepszą wydolność organizmu. Uroda, zdrowie, doskonałe samopoczucie – właśnie to możesz osiągnąć stawiając na cross fit grupowy lub z trenerem osobistym!
Co nas wyróżnia?

Oferujemy zarówno ćwiczenia grupowe, jak i indywidualne – takie, podczas których nad prawidłowym wykonywaniem poszczególnych zadań będzie czuwał trener personalny. Dzięki specjalnie przemyślanemu programowi możliwe jest osiągnięcie najbardziej zoptymalizowanych efektów, a to za sprawą wywołania zaawansowanej reakcji adaptacyjnej, która pobudza do pracy wszystkie partie mięśni.
Dzięki dużej intensywności ćwiczeń cross fit sprawia, że w ludzkim organizmie zachodzą utrzymujące się przez bardzo długi czas procesy metaboliczne, co z kolei przekłada się na fakt, że dochodzi do spalania dużo większej ilości tkanki tłuszczowej, niż w przypadku tradycyjnego treningu.
Cechą charakterystyczną dla cross fitu, którą zauważycie zarówno ćwicząc w grupie, jak i pod okiem trenera osobistego, jest brak przerw pomiędzy kolejnymi seriami i powtórzeniami ćwiczeń (lub przerwy bardzo krótkie), co pozwala na maksymalne zaangażowanie mięśni oraz ścięgien do wytężonej pracy.
Szukasz najlepszych treningów w Poznaniu? Chcesz wykorzystać swoją kartę MultiSport od Benefit System? Jako nowoczesny klub honorujemy wszystkie typy kart, podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. Umożliwiamy także zakup karnetów lub korzystanie z pojedynczych wejść na zajęcia grupowe, jak i wykupienie ćwiczeń z trenerem personalnym.

Dla kogo?

Jedną z najważniejszych cech systemu treningowego cross fitu jest nieograniczone przeznaczenie. Taka formę treningu może uprawiać każdy – bez względu na wiek i płeć, kondycję czy doświadczenie na siłowni. Trener osobisty to doskonały wybór dla osób, które potrzebują wysokiej motywacji i indywidualnie dobranego programu, z kolei zajęcia grupowe idealnie sprawdzą się dla tych, którzy czerpią energię z kontaktu z innymi ludźmi.
Crossfit to system treningowy, który ma na celu rozwinięcie sprawności naszego organizmu w dziesięciu rożnych obszarach fizycznych. Należą do nich:

 • wydolność krążeniowo-oddechowa,
 • wytrzymałość,
 • siła,
 • gibkość,
 • moc,
 • szybkość,
 • zwinność,
 • równowaga,
 • koordynacja,
 • dokładność.

Trening tego typu wzmacnia mięśnie, zwiększa zakres ruchu stawów, poprawia siłę i wytrzymałość, kształtuje sprawność ogólną. Co więcej, doskonale sprawdza się u osób, które w wyniku długotrwałego uprawiania jednej dyscypliny doprowadziły do braków równowagi w pewnych partiach mięśni – crossfit umożliwi ich uregulowanie. Tego typu sport sprawi, że tkanka mięśniowa będzie wykazywała się bardzo równomiernym przyrostem, dzięki czemu możliwe będzie ukształtowanie sylwetki tak, by prezentowała się najlepiej, jak to tylko możliwe.

Zapraszamy!

Na nasze zajęcia zapraszamy zarówno panów, którzy chcą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, jak i panie, które marzą o proporcjonalnej sportowej sylwetce. Na treningach crossfitu nauczycie się pokonywać swoje słabości i odkryjecie nowe możliwości Waszego ciała trenując w grupie lub indywidualnie. Na Klientów naszej poznańskiej siłowni czeka trener personalny, który pomoże każdemu z Was osiągnąć optymalne rezultaty.

Przyłącz się do naszego Teamu! Akceptujemy karty MultiSport oraz inne od Benefit System, OK System oraz Fit Flex.

Zapisz się

 • ul. Święty Marcin 58/64
 • I piętro, wejście od Center Med
 • +48 508 037 037
 • info@crosstrening.pl
Przewiń do góry