Trener osobisty – najlepszy wybór!

Dlaczego wybierając się do klubu sportowego Cross Trening w Poznaniu warto skorzystać z usług trenera personalnego? Dlatego, że to idealna opcja dla każdego – dla osób mających problemy z motywacją, dla tych, którzy nie widzą efektów swojej pracy oraz dla tych, którzy chcą osiągnąć naprawdę doskonałe rezultaty! Każdy może liczyć na ćwiczenia idealnie dostosowane do swoich potrzeb, oczekiwań i możliwości, a co za tym idzie – pozwalające osiągnąć najbardziej oczekiwane rezultaty!

Jak to wygląda?

Pracując z trenerem osobistym należy nastawić się na ścisłą współpracę – nadzorowanie i kontrolowanie, a także korygowanie błędów oraz motywowanie do działania stają się w tym przypadku codziennością. Dlaczego to takie ważne? Dzięki temu każdy z naszych Klientów ma zapewnione pełne bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie podejmowanych działań, a jednocześnie jest nastawiony na to, aby nie poddawać się w drodze do celu. W razie ewentualnych porażek może liczyć także na stałe wsparcie i poradę profesjonalisty.

Co równie ważne – w poznańskim klubie Cross Trening najważniejszy jest Klient – jego stan zdrowia, kondycja, możliwości fizyczne, samopoczucie, a także to, do jakich efektów zamierza dojść. Po dokonaniu ustaleń przygotowujemy najbardziej zoptymalizowany plan treningowy i podczas każdego spotkania dbamy o to, aby 100% czasu spędzonego z trenerem personalnym było poświęcone na dążenie do realizacji wcześniej obranych celów.

Do swojej pracy podchodzimy kompleksowo, w związku z czym jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom różne rodzaje treningu z trenerem osobistym, w tym:

 • crossfit (nasza specjalność!),
 • funkcjonalny,
 • siłowy,
 • kulturystyczny,
 • sportowy.

Nieistotne, na jakim poziomie wysportowania i kondycji jesteś teraz. Jeżeli chcesz coś zmienić – działaj! Z pomocą naszego trenera personalnego z całą pewnością uda Ci się osiągnąć upragniony efekt – zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę, zbudować masę mięśniową, poprawić kondycję i wytrzymałość, a dzięki uwalniającym się endorfinom i widocznym efektom pracy – podnieść swój poziom szczęścia!

 

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO PRACY

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie da się osiągnąć spektakularnych efektów skupiając się wyłącznie na jakiejś części i właśnie dlatego nasz trener osobisty każdorazowo podchodzi do kwestii rozwoju fizycznego całościowo. Co to oznacza? Oczywiście ćwiczenia są bardzo ważne, ale bez odpowiedniego podejścia nie wystarczą. Właśnie dlatego dbamy o mentalność naszych Klientów, budujemy w nich wizję siebie samego jako zwycięzcy, cały czas pracujemy nad wysokim stopniem motywacji. Skupiamy się na świadomym podejściu do siebie, swojego ciała i możliwości, jakie ono daje. Dbamy również o to, aby stworzyć w Was właściwe nastawienie do zdrowego trybu życia – takie, które będzie towarzyszyło Wam już zawsze i będzie procentowało w przyszłości.

CZY TO DLA MNIE?

Odpowiedź jest jedna – TAK! Zajęcia z trenerem personalnym są odpowiednie dla każdego, ponieważ polegają na dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta! Płeć, wiek czy aktualna forma nie mają tu żadnego znaczenia – jesteśmy tu po to, aby sami wyznaczyć sobie cele, do których chcemy dążyć i… zacząć je realizować!

Indywidualnie dobrany plan ćwiczeń sprawia, że z treningu osobistego mogą korzystać wszyscy – dzieci, młodzież, dorośli i ludzie w podeszłym wieku. Możliwość dostosowania poziomu zaawansowania sprawia, że jest on idealny zarówno dla tych, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak również dla tych, którzy startują w zawodach i pragną cieszyć się formą, której nikt nie będzie w stanie dorównać. Postaw sobie cel, a nasz trener osobisty pomoże Ci go zrealizować!

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Skorzystaj z formularza dostępnego w zakładce kontakt i już dziś umów się na konsultację z trenerem personalnym!
Już podczas pierwszej wizyty możesz liczyć na fachowe podejście naszych trenerów osobistych, którzy będą chcieli poznać Twoje oczekiwania oraz dowiedzieć się, jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie z aktywnością fizyczną – wszystko po to, aby uwzględnić te dane w trakcie przygotowywania planu treningowego. Będzie to również czas na postawienie sobie konkretnego celu, do którego ma doprowadzić opracowany specjalnie dla Ciebie program ćwiczeń.
Na samym początku naszej wspólnej drogi dokonamy także oceny aktualnej sprawności fizycznej oraz przeprowadzimy analizę składu ciała oraz test FMS. Możesz liczyć także na wskazówki dotyczące zalecanego sposobu odżywiania się – po to, aby również dieta mogła wspierać Cię w dążeniach do zobaczenia upragnionych efektów.

JAKIE SĄ ZALETY ĆWICZEŃ Z TRENEREM PERSONALNYM?

 • pozwalają osiągnąć doskonałe efekty w szybkim czasie,
 • są zindywidualizowane, czyli idealnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdej osoby,
 • są idealne dla każdego (bez względu na wiek, płeć, aktualną formę lub cel), 
 • pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu (godzina ćwiczeń = znaczne poprawienie formy),
 • wpływają zarówno na ciało jak i na mentalność. 

Zapisz się

 • ul. Święty Marcin 58/64
 • I piętro, wejście od Center Med
 • +48 508 037 037
 • info@crosstrening.pl
Przewiń do góry